20150527_152015

Podnikatelská vize je úspěšným modelem podnikání na trhu mezi společnostmi zabývajícími se pojišťovnictvím.

Umožňuje vlastní podnikání, ale zároveň nabízí i možnost rozvoje pod hlavičkou společnosti, která má na trhu silné jméno a její značka je pevně zapsána mezi klienty jako stabilní a důvěryhodná.

Základní informace o Podnikatelské vizi

V Kooperativě je Podnikatelská vize vnímána jako významný distribuční kanál, který je nedílnou součástí interní obchodní služby. Podnikatelské vizi je proto věnována stejná podpora, ale zároveň jsou na ni kladeny i stejné nároky, odpovídající vysokým standardům společnosti. Je proto samozřejmé, že zde působí skuteční profesionálové v rolích zkušených manažerů i obchodníků. Zároveň se zde s podporou setkají i nováčci, kteří jsou teprve na počátku své kariéry.

Podnikatelská vize nabízí dynamický kariérní růst a za významné finanční podpory také možnost otevření vlastní kanceláře s  potenciálem vlastního týmu. Významná je i podpora v oblasti marketingové komunikace a vzdělávání (prodejní dovednosti, manažerská školení, e-learningové kurzy), IT a dalších oblastech.

Úspěchy:

Projekt Podnikatelské vize vznikl v roce 2009. za 14 let fungování podnikatelské vize máme téměř 820 získatelů a bylo již otevřeno více než 100 partnerských kanceláří.

Martin Vintr – Manažer externí obchodní skupiny v Agentuře Jižní Morava

Co mě přivedlo jako získatele Kooperativy do náručí Podnikatelské vize?

Jedná se o naprosto zásadní průlom v přístupu Kooperativy vůči externím získatelům. Konečně jsem společností vnímán jako rovnocenný partner ve srovnání s interní obchodní službou. Dostal jsem k dispozici další nástroje, jak ještě více mohu zkvalitnit poskytovaný servis pro své – Kooperativní klienty. Začátky nebyly zcela jednoduché a bylo velmi mnoho otázek a obav. Byl to svým způsobem určitý krok do neznáma. Z jisté pozice dlouhodobého získatele, do „nevyzkoušené“ Podnikatelské vize.

Strávil jsem mnoho dní nad výpočty provizí, modelací budování vlastní obchodní skupiny a porovnávání výhod a záporů, vše jsem si velmi důkladně počítal. Dnes mohu jednoznačně říci, že bych v žádném případě neměnil. Moji práci to jednoznačně kvalitativně posunulo vpřed. Mám odpovídající finanční ohodnocení a svoji vlastní firmu v rámci silné pojišťovny. Ve Vizi si každý najde svoji cestu, je naprosto flexibilní vůči plánům a cílům drtivé většiny obchodníků.Nebál bych se dokonce svoji práci po 25 letech rozdělit jako tu před Vizí a po ní. Kolem celého projektu je od počátku úžasná podpora jak ze strany Agentury jižní Morava tak z generálního ředitelství.

Máte v sobě obchodního ducha? Nestačí vám průměrný plat?
Chcete rozvíjet své schopnosti využitím zázemí jedné z nejvýznamnějších
firem na českém trhu? Uplatněte své schopnosti jako obchodník nebo
manažer sítě Kooperativy, druhé největší pojišťovny v ČR

Požadavky:

 • ukončené střední vzdělání s maturitou
 • znalost práce na PC
 • dobré komunikační a organizační schopnosti
 • příjemné vystupování, obchodní nadání
 • samostatnost a časová flexibilita
 • chuť a ochota učit se
 • bezúhonost

Co nabízíme:

 • obchodní a manažerský školící systém
 • zázemí pojišťovny s největším
  nárůstem klientů
 • širokou škálu pojistných a finančních
  produktů
 • kariérní růst
 • benefity

Vaš životopis nám pošlete přes webový formulář:

  Vložte Váše CV (pdf, word)